​Между презрением к Порошенко и нежностью к Зеленскому

Но, в главном, известный украинский политолог Юрий Романенко точно прав. У него хорошо схвачен диагноз команды Банковой - развал стратегии и тактики избирательной кампании Порошенко и переход от «Томоса» к «анализам».


Кстати, у Бахтина демонстративный переход от возвышенного (царь, вера, мова) к низменному (анализы, «баттл» на стадионе, оскорбления противника и т. д.) называется карнавальной культурой. Так что еще не ясно, кто из двух оставшихся кандидатов в президенты, Порошенко или Зеленский, больше паяц, юродивый или клоун.

Поражает также резкая смена настроений штаба Порошенко - от высокомерия и угроз в начале избирательной кампании к истерике и обидам в конце выборов.

Только порохоботы, «попав в окружение» здравомыслящих избирателей, потеряв управление и надежду на успех своего Хозяина, отчаянно сопротивляются, жестоко лютуют и извергают свою ненависть на всех.

Виктор Небоженко, facebook.com

Фото со страницы ФБ Aleksandr Onyshenko



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.