​Президенту Украины Зеленскому повезло

Беспорядки в Белоруси и армяно-азербайджанский военный конфликт временно отвлекает внимание и ресурсы кремля от подготовки открытых агрессивных действий против Украины и смены ее политического руководства в пользу кремля. Сейчас кремль, по своей воле и вине, не может себе позволить сразу три международных и внутриполитических конфликта на границах россии. Тем более, что в конфликтах в Украине, Белоруси, Армении и Азербайджане, как всегда, кремлю (путин) трудно будет обвинить США (Трамп) или Евросоюз (Меркель). Зато временной пассивностью россии могут воспользоваться другие, например, Турция или Китай.


Но в любом случае, у кремля времени и ресурсов нет - путину придется, наряду с внутриполитическими трудностями и экономическими кризисом, заниматься активным участием в конфликтах на границах своей империи, которые он не раз провозглашал зоной своего влияния и геополитического интереса россии.

Виктор Небоженко, facebook.com

Фото bbc.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.