​Закон про всеукраїнський референдум - це продовження олігарховладдя…

Тільки що «слуги», разом з різними олігархічними «помічниками», ухвалили у Верховній Раді закон «про народовладдя через всеукраїнський референдум» (№3612). При цьому так звана «опозиція» лише трошки повиступала проти, але «чомусь» навіть не намагалася зірвати голосування за цю брехливу маячню.


Адже закон цей лише має назву зі словами «народовладдя» і «референдум», а насправді нічого спільного ні з принципами народовладдя, ні з нормальними практиками референдумів розвинутих країн не має ВЗАГАЛІ.

Попри свої обіцянки про народовладдя, «слуги» вкотре дурять українців, ухваливши закон про референдум, згідно якого провести референдум саме за ініціативою народу нереально. Інструмент референдуму лишається доступним виключно для того, хто на той момент при владі, але тепер «слуги» будуть піаритися на всіх ЗМІ й брехати українському народу про нібито виконані обіцянки.

Детально я розповідаю про цей їх закон ось тут: https://youtu.be/NRubU_5Hstc?t=189 (з 3:11).

Це не народовладдя, а продовження олігарховладдя...

Юрій Левченко, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Юрія Левченко



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.