​Расползание ядерной доктрины путина


Хотя новая ядерная доктрина путина направлена, прежде всего, на шантаж Европы и Украины, она может быстро понравиться и другим агрессорам. Например, Ирану, который в качестве «последнего довода» против Израиля может перевести путинскую доктрину и принять ее на вооружение. Это будет неожиданно как для Израиля и США, так и всего Ближнего Востока, особенно Саудовской Аравии и Турции, которые конкурируют с Ираном за статус и роль региональной сверхдержавы.

Вслед за Ираном путинскую ядерную доктрину о применении ядерного оружия против неядерного государства может принять и КНДР, которая точно обычными военными средствами не может победить Южную Корею, скорее наоборот. Наконец, вершиной распространения путинской ядерной доктрины может стать новая ядерная доктрина Китая, который прекрасно понимает, что США стоят за спиной Тайваня и не отступят от него, как от Афганистана.

Иными словами, у каждой страны-агрессора могут быть свои аргументы и мотивы ядерного шантажа, отличные от целей и задач кремля, но путинская доктрина быстрее других открывает дорогу в ад.

Виктор Небоженко, facebook.com

Фотоколлаж Конфликты и законы



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 7 жовтня розповів про ситуацію на фронті:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.