В Сети появился архив видеороликов о Стиве Джобсе

arfhiv steve

 
На сайте stevejobsarchive.net собран архив видеороликов об основателе Apple Стиве Джобсе и самой компании времен его руководства.


Видеоролики организованы в соответствии с содержанием биографии Джобса, написанной Вальтером Исааксоном (Walter Isaacson). Проект запустил читатель книги Арт Матсак (Art Matsak), пишет TheNextWeb. Идея собрать все видео об экс-главе Apple на одном сайте пришла к нему во время чтения биографии. По ходу чтения он постоянно искал в Интернете дополнительные материалы, касающиеся обсуждаемых в книге тем и обнаружил, что в Интернете очень много любопытных видеозаписей, посвященных Стиву Джобсу и Apple его эпохи.

Большинство роликов – документальные. На сайте, например, можно увидеть, как работал завод Apple в городе Фремонт, США, еще до того как Apple перенесла все производство в Китай. Конвейеры Фремонта выпускали по одному «макбуку» каждые 27 секунд, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.