В Сети появился архив видеороликов о Стиве Джобсе

arfhiv steve

 
На сайте stevejobsarchive.net собран архив видеороликов об основателе Apple Стиве Джобсе и самой компании времен его руководства.


Видеоролики организованы в соответствии с содержанием биографии Джобса, написанной Вальтером Исааксоном (Walter Isaacson). Проект запустил читатель книги Арт Матсак (Art Matsak), пишет TheNextWeb. Идея собрать все видео об экс-главе Apple на одном сайте пришла к нему во время чтения биографии. По ходу чтения он постоянно искал в Интернете дополнительные материалы, касающиеся обсуждаемых в книге тем и обнаружил, что в Интернете очень много любопытных видеозаписей, посвященных Стиву Джобсу и Apple его эпохи.

Большинство роликов – документальные. На сайте, например, можно увидеть, как работал завод Apple в городе Фремонт, США, еще до того как Apple перенесла все производство в Китай. Конвейеры Фремонта выпускали по одному «макбуку» каждые 27 секунд, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.