Крис Хамфрис требует от Ким Кардашян обручальное кольцо

kris kim

 
Между Крисом Хамфрисом и Ким Кардашян не осталось никаких теплых чувств. Бывший возлюбленный хочет, чтобы Ким немедленно вернула ему обручальное кольцо, которое он подарил.


Кольцо с алмазами стоимостью два миллиона долларов Ким возвращать совершенно не намерена. Она считает, что этот подарок по праву принадлежит ей. Крис же утверждает, что раз брак был фальшивкой и заключен только с целью саморекламы для Ким, то он вполне может вернуть свои деньги за кольцо. Адвокаты сторон пытаются уладить этот вопрос, но ни Крис, ни Ким не намерены сдаваться без боя.

Сложно понять, по какой причине звезде реалити-шоу захотелось оставить себе обручальное кольцо после такого неудачного брака. У нее уже есть новый возлюбленный, готовый делать дорогие подарки, в деньгах она не нуждается и, определенно, не имеет никаких сентиментальных чувств к Крису, ведь она не раз заявляла, что эта свадьба была ошибкой, сообщает popcornnews.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.