Ученым удалось доказать подлинность «Туринской плащаницы»

plaschanitsa

 
Специалисты из итальянского университета Падуи пришли к выводу, что отрез ткани, на котором отпечатались лицо и контуры тела человека, можно датировать временем жития Иисуса Христа.


Результаты исследований ученых были изложены в книге «Тайна плащаницы», которая представлена на днях в Италии.

До сих пор о времени происхождения ткани, хранящейся в Туринском соборе, ученые говорили с неопределенностью. Выводы, полученные с помощью радиоуглеродного анализа в 1988 году, утверждавшие, что плащаница создана в средневековье, признаны неверными.

Последние исследования основывались на методе ИК-стереоскопии, который базируется на записи инфракрасных спектров поглощения веществ.

Результаты тестов были сопоставлены с другими образцами, происхождение которых датируется различными периодами, начиная с древнейших времен и заканчивая нашими днями. Специалисты дают 95-процентную гарантию полученных выводов, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.