​У Туреччині будуть боротися з іграми, які пропагують ісламофобію

Міністерство молоді та спорту Туреччини буде боротися з поширенням комп'ютерних ігор, які пропагують ісламофобію, повідомив агентству Анадолу глава відомства Акиф Чагатай Килич. За його словами, вже створено спеціальний сайт, на якому буде публікуватися інформація про подібні ігри.


Крім того, буде доступна і «гаряча лінія», зателефонувавши на яку, користувачі зможуть повідомити про ігри, які пропагують ісламофобію.

«На адресу компаній, що поширюють подібного роду ігри, будуть направлені відповідні попередження», - сказав міністр. Глава відомства висловив сподівання, що компанії відповідно відреагують на ці попередження.

Міністр також повідомив, що для вирішення проблеми планується організувати дводенний семінар, в якому візьмуть участь виробники та дистриб'ютори комп'ютерних ігор, батьки, психологи, педагоги, представники НВО та фондів, державних структур, а також самі користувачі.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.