Десятки тисяч людей підписали петицію: «Не дозволимо Джеффу Безосу повернутись на Землю»
- Подробиці
- Опубліковано 23.06.2021 19:29
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3956
20-го липня засновник Amazon та космічної компанії Blue Origin, найбагатша людина планети Джефф Безос вирушить у суборбітальний політ у космос на своїй ракеті New Shepard. Безос, його брат Марк, невідома людина, що заплатила 28 мільйонів доларів за політ, а також іще одна людина першими здійснять туристичний 11-хвилинний політ у космос, пише NPR.
Відколи Безос повідомив, що полетить на своїй ракеті, десятки тисяч людей почали складати й підписувати петицію проти його повернення на Землю. Найбільше підписів - 33 тисячі - набрала петиція «Не дозволимо Джеффу Безосу повернутись на Землю» із описом «мільярдери не повинні існувати... на Землі чи у космосі, але якщо вони обирають друге, то хай там і залишаються».
Amazon часто критикують за складні умови роботи й невисоку оплату праці. Через це, зокрема, німецька профспілка працівників Amazon закликала до страйку під час традиційного щорічного дводенного розпродажу Amazon Prime Day, пише Reuters.
Профспілка нарікає, що у час розпродажів навантаження на працівників значно зростає, натомість вони не отримують підвищеної оплати. Представники компанії відповіли, що вони пропонують чудові зарплати й пільги, і що 90% працівників у логістичних центрах працюють у звичному режимі.
У США ж профспілковий рух серед працівників Amazon має менш згуртований характер: у квітні працівники складів в Алабамі проголосували проти створення профспілки. Ініціатори голосування, пише The Guardian, звинуватили компанію у тиску на працівників та навіть незаконних діях, аби завадити утворити об'єднання. Зараз об'єднатись у спілку намагаються деякі колишні й теперішні працівники у Нью-Йорку.
Як зазначає Wired, типова робоча зміна на складі компанії - це «10 годин невблаганної фізичної праці із двома 30-хвилинними перервами». Але також Amazon дорікають через буцімто недостатню безпеку умов праці.
Безос - не єдиний мільярдер, що розробляє космічні подорожі.
Річард Бренсон, засновник Virgin Group й космічної програми Virgin Galactic, також працює над кораблем повторного використання для комерційних польотів у космос і планує бути на борті одного з польотів.
А от Ілон Маск, засновник Tesla та SpaceX, сам поки не оголошував власних планів полетіти у космос на борті своєї ракети повторного використання, але його компанія також рекламує комерційні польоти. Торік SpaceX стала першою приватною компанією, що почала відправляти космонавтів на МКС.
У матеріалі використані джерела NPR, Reuters, Wired, The Guardian, повідомляє Голос Америки.
Джефф Безос. Фото АР
Також з цієї категорії...

Что нас ждет в ближайшие...
18 мая 2009 г.

Дастин Хоффман спас жизнь 27-летнему...
9 мая 2012 г.

Аманде Байнс безуспешно пытаются навязать...
1 июн. 2013 г.
Набираючі популярність...

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Who is Viktor Yanukovych и...
30 апр. 2012 г.

Янукович вкотре зібрався продати Україну
5 дек. 2012 г.
Останні новини
05.07.2025 12:56
МЗС Польщі протестує проти російських нападів на українців05.07.2025 10:49
Знешкоджено 292 ворожих БпЛА05.07.2025 10:44
1050 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 липня обговорили наступні теми:
Коментарі