​Учені виявили в Перу череп гігантського річкового дельфіна віком 16 мільйонів років


Учені із Цюріхського університету виявили скам'янілий череп гігантського річкового дельфіна. Останки тварини виявили під час експедиції в районі річки в перуанській Амазонії, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу з посиланням на The Guardian.

Ведучий автор дослідження Альдо Бенітес-Паломіно заявив, що виявлена тварина належала до сімейства «Pebanista yacuruna», яке мешкало 24–16 мільйонів років тому. За його словами, довжина тіла тварини сягала 3,5 метра.

Учений зазначив, що виявив скам'янілість ще у 2018 році, проте його дослідження було припинено через пандемію коронавірусу.

Наголошується, що виявлена тварина належить до близьких родичів сучасних ганських дельфінів із річок Південної Азії, а не амазонських дельфінів, які населяють прісні водоймища Південної Америки в наші дні.

Бенітес-Паломіно зазначив, що цей вид річкових дельфінів залишив океани у пошуках нових джерел їжі у прісноводних річках.

Дослідження було опубліковано у журналі Science Advances.

Фото aa.com.trКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки на линии фронта произошли 100 боевых столкновений. Враг нанес 62 авиационных удара - применил по нашим позициям 95 КАБов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.