Текст рішення Стокгольмського суду доводить факт прямої здачі інтересів України

 
Під час засідання опозиційного уряду Юлія Тимошенко оприлюднила текст рішення Стокгольмського арбітражного суду, з якого випливає, що НАК "Нафтогаз України" визнає відсутність в нього достатніх правових підстав для придбання та володіння 11 млрд. куб м. газу і бере на себе зобов’язання сплатити компанії "Росукренерго" весь обсяг штрафних санкції за невчасне повернення цього газу.
 
"В постановляючій частині рішення арбітражного суду арбітражний суд, розуміючи, що все, що приймається, носить присмак корупції, вони спеціально пунктом восьмим постановляючої частини вносять такий пункт. Цитую: "В связи, среди прочего НАК "Нафтогаз" более не утверждает, что предполагаемое приобретение 11 миллиардов кубометров газа 3 февраля 2009 года имело достаточные правовые основания. Эта позиция подтверждается доказательствами в расположении трибунала". Все, що тут викладено – це, по суті справи, історія злочину. Це те, за що рано чи пізно будуть відповідати посадовці на чолі з Віктором Януковичем за те, що вони прямо здали в арбітражному Стокгольмському суді інтереси України, позицію "Нафтогазу", - заявила Юлія Тимошенко на засіданні опозиційного уряду.
 
За словами Юлії Тимошенко, в інших державах оприлюднення таких документів спричинило би значний суспільний резонанс та призвело б до відставки президента та уряду. "В будь-якій країні після оприлюднення таких документів це призвело б як мінімум до самовідставки уряду і Президента, а там, де є більше совісті і більше – честі, можливо, посадовці, які були до цього причетні в інших країнах, взагалі наклали на себе руки від ганьби, пов’язаної з такими обставинами", - наголосила Юлія Тимошенко.
 
 
 
Підсумкове рішення екстреного засідання опозиційного уряду
 
Заслухавши інформацію Юлії Тимошенко щодо засекречених матеріалів справи про повернення РосУкрЕнерго 11 мільярдів кубометрів газу, опозиційний уряд вирішив:
 
1) Відповідальність за капітуляцію, здачу українською владою інтересів держави у Стокгольмському Арбітражі лежить безпосередньо на Януковичі та голові Уряду Азарові, під патронатом яких відбувалася вся ця оборудка з передачі 11 млрд. куб. м. газу компанії Фірташа «РосУкрЕнерго».
 
2) Ми вимагаємо негайного притягнення до відповідальності всіх посадовців, які брали участь у підготовці або покривали прийняття цього, завідомо несправедливого по відношенню до України, рішення.
 
Невідкладно мають бути відсторонені від займаних посад:
 
- міністр з питань палива і енергетики Юрій Бойко;
 
- голова СБУ Валерій Хорошковський;
 
- керівники НАК «Нафтогаз України».
 
3) Вимагаємо припинення переслідування та звільнення з-під варти колишнього керівника Держмитслужби Анатолія Макаренка. Очевидно, що його посаджено за ґрати для того, щоб вигородити справжніх винуватців збитків, нанесених державі, обманути суспільство і ЗМІ, кинути у в’язницю тих, хто захищав країну від пограбування.
 
4) Ми ініціюємо незалежне міжнародне розслідування «Українського ГазГейту», всіх обставин прийняття рішення Стокгольмського арбітражу від 8.06.2010 р. за позовом «РосУкрЕнерго», дій посадовців та юристів України у судовому процесі, причини їх фактичної відмови від захисту законних інтересів держави та перехід на позицію позивача — «РосУкрЕнерго».
 
5) Ми вважаємо, що подальший перебіг подій щодо цієї скандальної корупційної оборудки є:
 
- тестом для судової системи на здатність приймати чесні та правосудні рішення на перекір грошам та волі деяких керівників держави;
 
- тестом для ЗМІ та журналістів на здатність об’єктивно інформувати суспільство про масштабні зловживання, у яких задіяні найвищі посадовці;
 
- тестом для співробітників силових структур на відданість обов’язку та державним інтересам, а не кон’юнктурної вірності власному начальнику;
 
- нарешті, тестом на зрілість Українського суспільства, його здатності протистояти корупції вищих ешелонів влади, можливості очищатися від бруду, який заважає нормально розвиватись країні, будувати достойне і заможне життя громадян.
 
Опозиційний уряд також ухвалив рішення терміново підготувати до розгляду у Верховній Раді України законопроекту щодо захисту інтересів держави при виконанні рішень міжнародних судових інстанцій.
 
Всі матеріали щодо зазначеної справи, які є у розпорядженні опозиційного уряду, будуть передані в посольства іноземних держав та до Міжнародного валютного фонду.
 


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.