Микола Оніщук: Оновлена прокуратура не повинна мати функцію загального нагляду

mikola onischuk

 
17 травня президент Інституту правової політики Микола Оніщук взяв участь у міжнародній конференції «Реформування прокуратури в Україні: європейські стандарти і зарубіжний досвід».

На конференції було обговорено реформу системи кримінальної юстиції та проект Закону України «Про прокуратуру», схвалений Комісією зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права. Учасники заходу підняли низку важливих питань, серед яких – реформування прокуратури відповідно до недавно підписаного президентом України Кримінального процесуального кодексу, зменшення впливу політичних інституцій на прокурорів та приведення діяльності органів прокуратури до європейських стандартів.

У своєму виступі екс-міністр юстиції Микола Оніщук закцентував увагу на необхідності продовження реформи кримінальної юстиції, зокрема ухвалення не тільки оновленого закону «Про прокуратуру», але і підготовки та розгляду проектів законів «Про органи досудового розслідування» та «Про адвокатуру».

Експерт також наголосив, зокрема, на необхідності перегляду існуючої системи притягнення прокурорів до відповідальності та неефективності діючого порядку, а також позбавлення прокуратури функції загального нагляду.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.