Олександр Плахотнюк пояснив, чому суд затягував розгляд касації Тимошенко

plahotnuk kasatsiya

 

Захисник Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк був здивований тим, що суд та сторона обвинувачення з 15 травня затягувала розгляд касації.


«Сьогодні нічого не змінилося з того часу – з 15 травня. Ми маємо тих самих осіб, той самий об’єм справи, ті самі питання. Як тоді не було жодної перешкоди для слухання справи, так і зараз немає. Я не дивуюся, що суд почав слухати, я дивуюся, чому він так пізно почав слухати. І те, що сьогодні суд нарешті розпочав слухання цієї справи, є доказом того, що ті попередні перенесення були штучним затягуванням розгляду справи», - зазначив Плахотнюк.

З огляду на попередній досвід розгляду цієї касації, захисник також не виключив, що суд може зробити перерву і знову затягувати оголошення рішення, оскільки розуміє, що справа сфабрикована, а екс-прем’єр-міністр не вчиняла злочину, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.