​Податківець за 12 тисяч доларів обіцяв закрити кримінальне провадження

До суду скеровано обвинувальний акт відносно заступника начальника одного із відділів Головного управління Державної фіскальної служби України у місті Києві. Податківець підозрюється у заволодінні грошовими коштами підприємця у сумі 12 тисяч доларів США, повідомляє прес-служба ДБР.


Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Центрального апарату Державного бюро розслідувань.

Досудовим розслідуванням встановлено: податківець отримав від підприємця 12 тисяч доларів США за обіцянку сприяти закриттю кримінального провадження та поверненню вилучених під час обшуків документів.

Важливо: у підозрюваного відсутні повноваження втручатись у роботу слідчого.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Генеральна прокуратура України.

Кваліфікація: шахрайство, вчинене у великих розмірах (ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, податківцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Фото kyiv.sfs.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.