На Черкащині до держвласності повернуто 1,2 га земель водного фонду Дніпра

kradut dnipro

 

Золотоніським міськрайонним судом Черкаської області задоволено позов Черкаського міжрайонного екологічного прокурора про визнання недійсним державного акта на право власності на земельну ділянку площею 1,21 га, що розташована в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища р. Дніпро та повернення її до власності держави. Вартість ділянки становить 242 тис. грн. про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури.


Прокурорською перевіркою встановлено, що у 2008 році райдержадміністрацією вказана земельна ділянка надана у приватну власність громадянину. У землевпорядній документації водний об’єкт (Кременчуцьке водосховище) зазначався як штучно створений канал, внаслідок чого стало можливим відведення земельної ділянки на відстані 10 метрів, а не 100 метрів від урізу води, як визначено законодавством.

Суд погодився з доводами прокурора та зобов’язав громадянина повернути земельну ділянку державі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.