Народні депутати - генерали закликають правоохоронців не виконувати злочинних наказів влади
- Подробиці
- Опубліковано 28.01.2014 12:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4676
«Ми звертаємось до тих працівників силових структур, які вже перейшли закон. Зупиніться – ще не пізно! Не виконуйте злочинних наказів, не йдіть проти совісті та закону, не будьте пасивними – дійте відповідно Конституції та присяги. А її ви давали не своєму начальнику, міністру та президенту, а Українському народу. Не зрадьте його і вбережіть Україну», - йдеться у зверненні.
Народні депутати – генерали наголошують, що внаслідок узурпації державної влади, яка відбулася починаючи з 2010 року, правоохоронні органи повністю виведені з під демократичного цивільного контролю і поставлені на службу одній людині – Президенту януковичу. «Не повторюйте помилки Пукача та йому подібних. Ще є можливість виправити загальну ситуацію в країні і ситуацію стосовно кожного з вас. Якщо цього не зробити, далі буде велика біда, яка не омине й вас та ваші родини», - зазначають народні депутати.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.11.2025 08:43
Збито та подавлено 92 ворожі БпЛА27.11.2025 08:37
1140 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом з Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 26 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі