Реформа адвокатури має забезпечити незалежність та правову захищеність адвокатів – Микола Оніщук

29.11.2011 – Законопроект про адвокатуру заслуговує на підтримку, оскільки посилює гарантії правового захисту та незалежності професійних адвокатів. Таку думку висловив президент Інституту правової політики Микола Оніщук.
 
Як відомо, 22 листопада Президент України створив Робочу групу з питань реформування прокуратури та адвокатури, метою якої є напрацювання пропозиції щодо реформування цих галузей. На думку екс-міністра юстиції, Верховній Раді варто ухвалити проект закону «Про адвокатуру», що був розроблений на базі законопроекту № 1430 з урахуванням експертного висновку Ради Європи від 13 жовтня 2009 року та пропозицій від Комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права.
 
За словами Миколи Оніщука, вищезгаданий проект закону вирішує три фундаментальні завдання для адвокатури. «Зокрема, він передбачає запровадження професійного самоврядування на всіх рівнях виключно зі створенням Національної палати адвокатів України. Крім того, проект закону забезпечує уніфікацію професії адвоката та справедливий механізм і умови такої уніфікації – через набуття членства адвоката практикуючим правникам», - підкреслив Микола Оніщук.
 
Президент Інституту правової політики також наголосив на важливості положення законопроекту, що передбачає надання правової допомоги, захисту, представництва прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб лише через незалежну професійну діяльність адвоката.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.