За фактами прослуховування телефонних розмов народних депутатів відкриті кримінальні провадження

gpu lutsenko zayava

 
Генеральною прокуратурою України до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про початок досудового розслідування двох кримінальних проваджень за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 163 КК України (порушення таємниці телефонних розмов та іншої кореспонденції, що передається засобами зв’язку, вчинене щодо державного діяча службовою особою, з використанням спеціальних засобів, призначених для негласного зняття інформації).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Підставою для реєстрації вказаних проваджень стали звернення народного депутата України Геннадія Москаля щодо прослуховування у 2013 - 2014 роках працівниками Служби безпеки України його телефонних розмов та розмов інших народних депутатів, а також проникнення до автомобіля народного депутата України Андрія Іллєнка з метою встановлення апаратури спеціального призначення.

Підслідність кримінальних правопорушень визначено за слідчими Головного управління нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.