Проти ударівця Капліна відкрито кримінальне провадження нібито за погрози судді

kaplin sud

 
Суддя, яка розглядала справу Романа Чабановського та Петра Ворони, звернулася до міліції із заявою про те, що їй нібито погрожував народний депутат України Каплін під час судового засідання. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі партії «УДАР».


Сергій Каплін зазначив, що за словами керівника прес-служби УМВС України в Полтавській області Юрія Сулаєва, наразі заяву прийнято і вже відкрито кримінальне провадження за ст. 377 Кримінального кодексу України – погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного. Процесуальне керівництво здійснюватиме прокуратура.

Водночас, народний депутат відкинув усі звинувачення. «Жодних заяв під час судового засідання, які можна було б кваліфікувати як погрозу, я не робив. Це можуть підтвердити усі присутні. Я закликав суддю показати приклад усій Україні як у Полтавській області панує верховенство права. Я закликав суддю ухвалити рішення, яке б відповідало нормам законодавства», - сказав Каплін. Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.