Старший син януковича оголошений у розшук

s stomatolog

 
Служба безпеки України оголосила в розшук Олександра януковича, старшого сина колишнього президента віктора януковича. У пошуковій картці на сайті Міністерства внутрішніх справ наголошується, що Олександр янукович підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу - службова фальсифікація, підробка документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинила тяжкі наслідки.


Максимальна санкція за цією статтею - 5 років в'язниці.

Старший син януковича зник з поля зору українських правоохоронців 23 лютого.

Нагадаємо, українські ЗМІ оцінювали капітал Олександра Януковича в $367-510 млн. Йому належить корпорація «Мако», проте активи, які в неї входять, так і не відомі. За наявною інформацією, вона об'єднує 17 підприємств в Україні, Нідерландах і Швейцарії.

За оцінками експертів, януковичу належить ряд енергетичних, газо- та вугледобувних підприємств, будівельна компанія «Марінсервіс», яка займається реконструкцією набережної в Балаклаві, виноробні компанії «Артемівськ Вайнері», «Артвін», а також Всеукраїнський банк розвитку.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Розповідь про воєнкома, який не займається бусифікацією, який шкодує людей, який публічно заявив, що свого сина в армію не пустить

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.