Старший син януковича оголошений у розшук

s stomatolog

 
Служба безпеки України оголосила в розшук Олександра януковича, старшого сина колишнього президента віктора януковича. У пошуковій картці на сайті Міністерства внутрішніх справ наголошується, що Олександр янукович підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу - службова фальсифікація, підробка документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинила тяжкі наслідки.


Максимальна санкція за цією статтею - 5 років в'язниці.

Старший син януковича зник з поля зору українських правоохоронців 23 лютого.

Нагадаємо, українські ЗМІ оцінювали капітал Олександра Януковича в $367-510 млн. Йому належить корпорація «Мако», проте активи, які в неї входять, так і не відомі. За наявною інформацією, вона об'єднує 17 підприємств в Україні, Нідерландах і Швейцарії.

За оцінками експертів, януковичу належить ряд енергетичних, газо- та вугледобувних підприємств, будівельна компанія «Марінсервіс», яка займається реконструкцією набережної в Балаклаві, виноробні компанії «Артемівськ Вайнері», «Артвін», а також Всеукраїнський банк розвитку.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.