Екологи втомлені бездіяльністю Державної екологічної інспекції і пропонують простий засіб оптимізації її роботи

trjinspektsiii

 
Представники студентської природоохоронної організіції ДОП «Зелене майбутнє» звернулися до Міністерства екології та природних ресурсів України і Державної екологічної інспекції (ДЕІ) у зв'язку з неодноразовим виникненням нарікань на діяльність останньої з боку громадських природоохоронних організацій та активістів громадських ініціатив. Непорозуміння і скарги викликані недбалим ставленням працівників ДЕІ до своїх обов'язків та наданням хибної інформації у відповідь на запити. Екологи запропонували вирішення цієї проблеми, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Національного екологічного центру України.


«Активісти громадських організацій часто звертаються до підрозділів ДЕІ у різних областях з проханням зупинити виявлені активістами порушення. В більшості випадків на звернення про виявлення сміттєзвалищ, забудов та рубок з боку ДЕІ надходять відповіді про те, що «факти не підтвердились», «з виїздом на місце, вказане у зверненні, порушення не виявлено» та іншими, подібними до цих, відмовками,- коментує ситуацію Олексій Василюк, заступник голови Національного екологічного центру України. - Інколи такі відповіді приходять навіть після повторних звернень. Також нерідко ДЕІ надсилає відповіді про те, що виявити особу порушника неможливо, а сама ДЕІ не вповноважена здійснювати слідчі дії».

Ознайомитись з конкретними прикладами освітлення таких випадків можна на сторінках інтернет-ресурсів природоохоронних організацій:

http://pryroda.in.ua/dop-kyiv/snih-zavadyv-ekoinspektsiyi-pobachyty-karyer-i-zvalysche/,
http://pryroda.in.ua/necu/ekoinspektory-ne-znayshly-pokryshky-z-maydanu/,
http://pryroda.in.ua/necu/ekolohichni-inspektory-zabrehalys/,
http://pryroda.in.ua/dop-kyiv/napivzahody-po-likvidatsiyi-zvalyscha/#more-2014.

«Для вирішення існуючої проблеми взаємодії Державної екологічної інспекції з громадянами та громадськими організації ми пропонуємо доручити інспекторам ДЕІ при проведенні перевірок по зверненнях фіксувати стан перевіряємого об'єкта у вигляді фотографій і додавати їх до відповідей на звернення в якості матеріального підтвердження висновків, зроблених інспекторами, - розповідає активістка ДОП «Зелене майбутнє» Дарія Ширяєва. - Ми чекаємо на відповідь з боку Мінприроди і сподіваємось, що в такий спосіб можливо хоча б частково вирішити постійні ворогування між природоохоронцями та державними екологічними організаціями. Адже теоретично ми маємо разом займатися спільною справою - охороною природи, а на практиці лише витрачаємо час на скарги і нарікання один на одного».



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.