У Броварах викрито 29 тонн контрафактного алкоголю

prokuratura new

 
Працівниками прокуратури Київської області розпочато розслідування щодо функціонування підпільного цеху, який в м. Бровари без жодного дозвільного документу виготовляв алкоголь. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


Під час перевірки одного зі складських приміщень підприємства, працівниками податкової міліції Київської області виявлено цех, який був облаштований для виготовлення алкоголю. У цьому приміщенні сурогат зберігався у 220-літрових бочках. Загалом правоохоронці вилучили 29 тонн алкоголю.

Вивчивши матеріали справи, прокуратурою Київської області прийнято рішення про внесення відповідних відомостей до ЄРДР, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення з метою збуту підакцизних товарів).

Наразі триває слідство, в ході якого буде встановлено коло осіб, причетних до скоєння зазначеного кримінального правопорушення.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.