Верховний суд України остаточно визначив вартість закордонного паспорта

zagran pasport

 
Верховний суд України остаточно визначив, що виготовлення закордонного паспорта має коштувати 170 гривень. Відповідним рішенням суд останньої інстанції в Україні підтвердив правоту руху «Стоп свавіллю в паспортних столах», повідомляють «Конфлікти і закони» з посиланням на mediacentr.info.


Верховний суд визначив, що єдиний обов'язковий платіж при оформленні закордонного паспорта за 30 календарних днів - державне мито на суму 170 гривень.

Все, що перевищує 170 гривень за оформлення паспорта, - незаконний побор Державної міграційної служби України (ГМС. «Рішення ВСУ обов'язкове для виконання всіма органами влади. Отже, з 3 грудня кожен службовець ГМС, який зобов'язує громадянина платити додаткові гроші, як мінімум скоює кримінальне правопорушення згідно ст. 364 - Зловживання владою або службовим становищем, та ст. 382 - Невиконання рішення суду, Кримінального кодексу України», - заявив представник руху Іван Фурлет.

У русі нагадали, що для отримання закордонного паспорта необхідно подати такі документи (п. 10 Правил затв. ПКМУ № 231): - квитанція про сплату державного мита або документ, що підтверджує право на звільнення від його сплати; - Заява-анкета встановленого зразка; - паспорт громадянина України (після прийняття документів повертається); - копія виданої податковим органом довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; - дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.