За клопотанням слідчих органів арештовано понад 100 тис. тон зерна агрохолдингу «Агрейн»

prok riev new

 
В рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом шахрайських дій з боку групи службових осіб агрохолдингу «Агрейн», судом задоволено клопотання слідчих органів та накладено арешт на 100 тис. тон зерна підприємства. Про це повідомив прокурор міста Києва Сергій Юлдашев, передають «Конфлікти і закони».


За його словами, зерно агрохолдингу «Агрейн» було арештовано з метою запобігання незаконного посягання на майно підприємства з боку службових осіб, яким повідомлено про підозру.

«Як ми вже повідомляли, шістьом службовим особам агрохолдингу «Агрейн» оголошено про підозру у зловживанні службовими повноваженнями та шахрайстві, яке спричинило майже півмільярдні збитки. З метою запобігання подальшого вчинення злочинних дій з боку цих осіб, на об’єкт посягання, а саме 100 тис. тон зерна, було накладено арешт», - зазначив С. Юлдашев.

Наразі досудове розслідування кримінального провадження триває та здійснюється слідчими прокуратури Харківської області та міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.