Прокуратура Харківської області розпочала розслідування за фактом багатомільйонних розтрат на Південній залізниці

pivden zaliz

 

Прокуратурою Харківської області за результатами ревізії фінансово-господарської діяльності «Південної залізниці» розпочато кримінальне провадження за фактом багатомільйонних розтрат посадовцями підприємства (ч. 5 ст. 191 КК України).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Так, в ході проведення ревізії держфінінспекції за останні 2 роки діяльності залізниці встановлено чимало порушень. Зокрема, незаконне списання на виробництво матеріалів, палива та енергії; зайве нарахування заробітної плати; недоотримання доходу від реалізації металобрухту. Окрім цього, виявлені порушення при здійсненні закупівель запчастин, будівельних та ремонтних робіт за державні кошти.

Через такі зловживання залізничників держава зазнала понад 15 млн грн збитків.

Наразі досудове розслідування триває. Максимальна санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.