У затриманого начальника УДАІ в Полтавській області вилучено понад 1,5 млн грн

gpu lutsenko zayava

 
Прокуратурою Полтавської області спільно з працівниками СБУ в області затримано полковника міліції, начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Правоохоронцями встановлено, що після призначення на посаду начальник УДАІ УМВС України в області з метою незаконного збагачення вимагав від підлеглих працівників грошові кошти.

Щомісячні суми від кожного керівника підрозділу складали від 1000 до 4000 доларів США.

У затриманого в портфелі вилучено готівкою 18 тис доларів США, а під час обшуку в квартирі – майже 900 тис гривень, 20 тис доларів США, 6 тис євро. Загалом вилучено понад 1,5 млн гривень.

Наразі слідчими готується клопотання про обрання затриманому запобіжного заходу – взяття під варту.



Коментарі

  +0 #1 олександр 29 дек. 2014 г., 09:41:24
Кофіскувати майно, заставити працювати по 12 годин на добу без вихідних, їжа тільки проста, одежа - роба. І так 10 років. Гадаю, іншим буде наглядно...

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.