Прокуратура захистила університет Т. Шевченка від розкрадання

ss=Iaaeiaiea align=left>Як повідомила прес-служба прокуратури міста Києва,вищий господарський суд України залишив в силі рішення суду першої інстанції та задовольнив позовні вимоги прокуратури міста Києва щодо незаконної спроби перепрофілювання на комерційні об’єкти учбових корпусів Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Як повідомлялося раніше, у вересні минулого року Господарський суд міста Києва задовольнив позови прокуратури столиці в інтересах Міністерства освіти і науки України до Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та ТОВ «Паруцина» про визнання недійсними договорів простого товариства.

За оспорюваними договорами університет і товариство зобов’язувалися об’єднати свої вклади для реконструкції, експлуатації, обслуговування багатофункціонального громадського адміністративного комплексу шляхом перебудови та зміни функціонального призначення, геометричних розмірів незавершеного будівництва учбово-лабораторного комплексу. Це стосувалося гуртожитку Київського інституту політології і соціального управління, об’єктів на вул. Мельникова (недобудованого гуртожитку, спортивного комплексу, бібліотеки) та на вул. Ломоносова (навчально-методичні майстерні, будівлі санаторію-профілакторію), які безпосередньо обслуговують діяльність університету. При цьому частка навчального закладу визначалася у розмірі 10%, а товариства – 90%, що свідчить про фактичне відчуження державного майна за спірними договорами та грубого порушення інтересів держави.

У жовтні 2008 року за апеляційною скаргою ТОВ «Паруцина» Київський апеляційний господарський суд скасував рішення Господарського суду м. Києва, чим відмовив в задоволенні позовів прокуратури столиці.

Не погоджуючись з судовими рішеннями апеляційної інстанції та відстоюючи правову позицію, прокуратура міста Києва звернулася з касаційним поданням до Вищого господарського суду України, який залишив в силі рішення суду першої інстанції про задоволення позовів прокуратури міста в повному обсязі.

Следующая статья »



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 вересня обговорив нові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.