У столиці викрито адвоката, який намагався підкупити суддю Апеляційного суду

prok riev new

 
У ході спецоперації, проведеної прокуратурою Дніпровського району м. Києва спільно із співробітниками міліції та управління «К» УСБУ в м. Києві, викрито адвоката, який намагався передати хабар у сумі 10 тис. доларів США судді Апеляційного суду м. Києва.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Установлено, що адвокат, який представляв у суді інтереси комерційної структури, через посередника намагався домовитися про передачу судді неправомірної вигоди за позитивне вирішення апеляційної скарги в інтересах свого клієнта.

Місцем для передачі хабара адвокат обрав ресторан у центрі столиці. Надалі в ході проведення оперативно-розшукових заходів адвоката було затримано за підозрою у вчиненні даного злочину.

Його дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція або давання хабара).

Наразі проводяться першочергові слідчі дії.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.