Прокуратурою Київщини ініційовано відповідальність посадовців пенітенціарної служби

penitentsiar

 
Прокуратурою Київської області внесено вказівку начальнику управління Державної пенітенціарної служби в м. Києві та Київській області на бездіяльність посадових осіб управління, яка призвела до втечі шістьох засуджених. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


Прокуратура області виявила порушення кримінально-виконавчого законодавства в діяльності адміністрації виправного центру. Встановлено, що посадовці пенітенціарної служби неналежно здійснювали нагляд за засудженими, в результаті чого шістьом засудженим, упродовж поточного року, вдалось втекти. Окрім цього, адміністрацією виправного центру не була проведена соціально-виховна та профілактична робота із засудженими.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратурою області внесено вказівку начальнику управління пенітенціарної служби, яка перебуває на розгляді.

Дії засуджених, яких затримано після втеч, кваліфіковано за ст. 390 КК України – ухилення від відбування покарання у виді обмеження волі.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.