Розслідуванням обвалу будинку на Хмельницького займеться Головне управління Нацполіції Києва

rozsliduvannya

 
Прокуратурою міста Києва прийнято рішення передати розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом обвалу будинку у центрі Києва, до слідчого управління Головного управління Національної поліції в місті Києві. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


Вказане рішення обумовлено масштабністю події та тяжкими наслідками, до яких вона призвела.

Для проведення всебічного, повного і ефективного дослідження всіх обставин даної події прокуратурою міста підготовлено письмові вказівки слідчим щодо проведення першочергових слідчих дій та призначення експертиз.

Як повідомлялося, 25 лютого на вулиці Богдана Хмельницького стався обвал п'ятиповерхового житлового будинку, в результаті чого уламки завалили будівельників, які перебували у будівлі. За попередніми даними, постраждало 6 людей.

За цим фактом Шевченківським управлінням поліції ГУНП в м. Києві внесено відомості до ЄРДР за ч. 2 ст. 271 КК України (порушення правил охорони праці, що спричинило тяжкі наслідки).



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.