В Україні ліквідували пенітенціарну службу

18vertuhai

 
Уряд на засіданні в середу ліквідував Державну пенітенціарну службу і передав її повноваження Міністерству юстиції. Рішення було прийнято одноголосно. Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що реформа необхідна, оскільки система установ виконання покарань «законсервована», повідомляється на lb.ua, передають «Конфлікти і закони».


Перед цим перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова представила проект, за яким замість Пенітенціарної служби в складі Мін'юсту будуть створені три департаменти - з пробації, ресурсному забезпеченню і режимний. Також буде створено відділ інспекції пенітенціарних установ. Замість обласних управлінь Пенітенціарної служби будуть створені п'ять міжрегіональних управлінь.

Севостьянова також зазначила, що на даний час установи виконання покарань заповнені на 63%, в них міститься близько 70 тис. ув'язнених. При цьому в Пенітенціарній службі працюють 30 тис. співробітників.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.