Юрій Луценко поінформував про ситуацію з розслідуванням вбивства Павла Шеремета

lutsenko sheremet

 
У п’ятницю, 22 липня, під час брифінгу на Закарпатті Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що спільна слідчо-оперативна група з розслідування вбивства Павла Шеремета, яка створена на базі Головного слідчого управління МВС, працює на базі центрального апарату.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Також Юрій Луценко наголосив, що ведуться перемовини щодо порядку залучення до розслідування експертів Федерального бюро розслідувань Сполучених Штатів Америки.

Генеральний прокурор зазначив, що вже є новини з розслідування, проте наразі він не буде їх розголошувати і попросив всіх інших також від цього утриматись.

«Єдине що можу сказати, ми бачимо декілька осіб, які закладали вибухівку, ми будемо найближчим часом мати інформацію про тип цієї вибухівки та вибухового пристрою, і це допоможе слідству рухатись по слідах вбивць», - наголосив Генеральний прокурор.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.