В одеському виші затримали завкафедрою - на хабарі

zavkafedrou vishu

 
Співробітники Служби безпеки України викрили завідуючу кафедрою одного з одеських вищих навчальних закладів, яка систематично вимагала гроші зі студентів за захист дипломів. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України, передають «Конфлікти і закони».


Посадовець змушувала підлеглих викладачів штучно створювати студентам проблеми зі здачею заліків та іспитів перед захистом дипломних робіт. Надалі вона пропонувала студентам допомогти «вирішити питання». Суму «винагороди» завкафедрою визначала індивідуально, залежно від кількості не зданих дисциплін під час академічної сесії.

Співробітники спецслужби спільно з поліцією затримали викладача на робочому місці під час отримання частини хабара у розмірі три тисячі гривень. Загальна сума, яку повинен був сплатити студент за безпроблемний захист диплому, складала 10 тисяч гривень. У кабінеті посадовця виявлено ще майже чотири тисячі гривень, походження яких вона не змогла пояснити.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.