​У двох районах Маріуполя поліція припинила діяльність ігрових закладів

Під час проведення санкціонованих обшукових заходів у двох закладах, що надавали заборонені законом ігрові послуги, поліцейські вилучили 23 системних блоки, клавіатури, флеш-накопичувачі та касу. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України, передають «Конфлікти і закони».


У рамках кримінального провадження, відкритого за ст.203 (2) «Зайняття ігорним бізнесом» Кримінального кодексу України, правоохоронці спільно з представниками прокуратури провели обшук в двох інтернет-закладах.

В Кальміуському районі комісія застала чотирьох відвідувачів. Усі вони віддали по кілька сотень гривень за можливість «випробувати удачі». В Центральному ж районі троє гравців так і не дочекалися омріяного виграшу.

Під час проведення заходів вилучено техніку, носії, гроші. Досудові розслідування тривають.

Фото прес-служби Нацполіції України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.