​Завершено досудове розслідування стосовно судді Київського районного суду м. Одеси

Слідчі прокуратури області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо судді Київського районного суду м. Одеси. Представника судової влади підозрюють у постановленні неправосудних рішень (ч. 1 ст. 375 КК України). Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».


Наразі прокуратура області скерувала обвинувальний акт щодо вказаної особи до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних i кримінальних справ для визначення підсудності.

Установлено, що, розглядаючи справу, суддя визнав недієздатним громадянина, призначив йому опікуна та допустив до негайного виконання рішення без визначення строку на оскарження. При цьому не було проведено обов’язкову експертизу та не долучено до процесу представників органів опіки та піклування.

Унаслідок таких дій двоє неповнолітніх дітей, які мали право на спадок, залишилися без майна.

Крім того, розглядаючи іншу справу, суддя фактично унеможливив виконання підприємством своїх боргових кредитних зобов’язань, переклавши їх на інший суб’єкт господарювання.

Фото прес-служби ГПУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.