​СБУ припинила «бізнес на крові» посадовців комунального закладу на Київщині

Правоохоронці викрили злочинну діяльність посадовців комунального закладу, що формує запаси донорської крові для медичних закладів Київського регіону. Посадовці підприємства продавали за заниженими цінами комерційним лікарням частину донорської крові, що мала бути використана як необхідний резерв для населення, повідомляє прес-центр СБ України.


Всього за два роки незаконної діяльності зловмисники збагатилися на 20 мільйонів гривень.

За ініціативи СБ України Держаудитслужба провела ревізію господарської діяльності КП. Щоб уникнути відповідальності за свою незаконну діяльність, один з керівників підприємства запропонував працівнику Держаудитслужби 10 тисяч доларів США. Оперативники спецслужби затримали зловмисника у момент передачі неправомірної вигоди.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії. Встановлюються усі причетні до протиправної діяльності.

Фото прес-центру СБ України



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.