​У виші Полтави виявлені факти корупції, пов’язані із вступною кампанією

Прокурори Полтавської місцевої прокуратури спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в області та Полтавського відділу поліції в рамках контролю за злочином, пов’язаним з одержанням неправомірної вигоди, провели обшуки у службових приміщеннях одного з вищих навчальних закладів Полтави, повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.


Установлено, що секретар деканату протягом липня 2017 року неодноразово отримувала неправомірну вигоду від абітурієнтів, обіцяючи забезпечити успішне складання іспитів та безперешкодний вступ до навчального закладу. Під час обшуку виявлені та вилучені 14 тис грн, залікові книжки та інші документи.

Відомості про даний факт внесені в ЄРДР за ч. 2 ст. 369-2 КК України (отримання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення посадовою особою).

Триває досудове розслідування, проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії. Вирішується питання про обрання працівниці ВНЗ запобіжного заходу.

Фото прес-служби прокуратури Полтавської області



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.