​Столична прокуратура оголосила підозру екс-голові правління ПАТ «Старокиївський банк»

Прокуратурою міста Києва 26.09.2017 спільно зі Слідчим управлінням Головного управління Нацполіції України в м. Києві за оперативного супроводження Управління захисту економіки у м. Києві повідомлено про підозру колишньому голові правління ПАТ «Старокиївський банк» за фактами привласнення коштів банківської установи в особливо великих розмірах.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2007-2013 років екс-голова правління банку, діючи у змові з іншими службовцями фінустанови та використовуючи своє службове становище, шляхом видачі кредитів підставним та підконтрольним особам незаконно привласнив кошти банку на суму майже 82 млн гривень.

Дії екс-посадовця кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

На даний час досудове розслідування триває. Його хід перебуває на контролі.

Раніше повідомлялося, що столична прокуратура оголосила підозру колишньому заступнику голови правління ПАТ «Старокиївський банк» за фактами розкрадання коштів банку.

Фото Еспресо.TV



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.