​Поліція озброюється, блокуючи обіг зброї - час нагадати маніфест УАВЗ

Отже, це сталося. Попри різні спроби політиків протягом тижня розхристати або розтягнути увагу суспільства, українці отримали залізобетонні докази, що Євромайдан не лише не змінив олігархічну систему влади, а й вивів нового впливового гравця у владній набійниці – міліцію.


Як би її зараз не прилизували та не перейменовували в поліцію, щоб вициганити побільше грошей від Заходу, суть гібридної «міліполіції» не змінилася від початків незалежності. Більше того, злочини, скоєні під час Євромайдану, сходять з рук міліціонерів і ще більше переконують їх у власній безкарності, а відтак нові злочини проти людей будуть лише питанням часу.

Як свідчить оприлюднена 2 жовтня інформація Генеральної прокуратури України, міліціонери поліцейські масово роздають дозволи на отримання та продовження вогнепальної зброї своїм людям. Йдеться про міліціонерів, які підозрюються у справах проти Євромайдану. Згідно з записаними телефонними розмовами виглядає так, що вони виокремилися в окрему касту, якій дозволено мати як автоматичну, так і короткоцівкову зброю поза службовими обов’язками.

Гриняк дає вказівку Бабичу підробити документи і запевняє, що розпишеться в них за інших людей̆ - YouTube

Крім логічного питання до слідчих Генпрокуратури – навіщо озброюється поліція, це відео дозволяє зрозуміти, чому міліція поліція так вперто протистоїть активній частині суспільства, яке вимагає від владоможців ухвалити Закон «Про цивільну зброю і боєприпаси» – вони себе наділили правом бути рівнішими від інших.

Тим часом посполиті, які хочуть мати засоби для самооборони, змушені вгинати голови та йти до дозвільної системи МВС, аби клопотатися за гладкоцівкову чи нарізну зброю. Більше того, раз на три роки власники мусять йти «на поклон» до МВС, аби продовжити дозвіл ще на три роки і заплатити за це гроші. Тобто, крім того, що міліцейська поліцейська система самоозброюється на свій власний розсуд – вона ще й фінансується з кишені звичайних громадян, які хотіли би отримати засіб для самозахисту!

Тож оприлюднення телефонних розмов міліціонерів поліцейських з роздаванням «стволів» логічно актуалізовує ініціативу Української асоціації власників зброї (УАВЗ): не продовжувати дозвіл, поки не ухвалять відповідний закон.

А й справді – час прибирати «рівніших», особливо коли ці «рівніші» вже давно заробили на добрячий термін у в’язниці.

* * *

Маніфест власника зброї

Я не продовжуватиму дозвіл МВС на свою вогнепальну зброю, поки така процедура не буде врегульована відповідним законом.

Вже 21 рік як українці погодилися мати право на захист свого життя і здоров’я, життя і здоров’я своїх близьких та закріпили це право в своїй Конституції.

Однак це право реалізується вибірковим чином, бо належні і необхідні засоби самозахисту (короткоствольна нарізна вогнепальна зброя) доступні цивільним лише через корупційні схеми «нагородної зброї».

Конституційне право на захист повинно бути деталізованим виключно законом, який би визначав право володіти зброєю самозахисту та закріплював законні межі застосування такої зброї. І лише закон повинен встановлювати дозвільний характер обігу зброї.

Оскільки такого закону досі немає, а Верховна Рада України ігнорує наявний Проект Закону про цивільну зброю і боєприпаси №1135-1 більше двох років, у мене немає іншого способу протесту такій бездіяльності, як самому ігнорувати незаконну міліцейську інструкцію з обліку зброї.

У 2014 році українці масово озброювалися і робили це не з бажання стати мисливцем чи спортсменом-стрільцем, а виключно з потреби захистити себе, своїх близьких, свою країну. І цього року в багатьох «закінчується дозвіл». Процедура продовження вимагає певного грошового і часового ресурсу, а також свідомого підкорення незаконній міліцейській інструкції.

Коли в мого «дозволу» закінчиться термін дії, я, як відповідальний громадянин своєї країни, не буду його продовжувати. Я не буду толерувати проявам міліцейської держави і не буду принижувати нашу Конституцію, підкоряючись неконституційній дозвільній системі МВС.

Протест беззаконню – основа демократії.

Відповідно до ст. 19 Конституції України, ніхто не може бути примушений робити те, що прямо не передбачене законодавством. На нас покладений обов’язок неухильно додержуватися лише Конституції та законів. Інші акти є обов’язковими, якщо вони суворо відповідають Конституції.

Тож, я не продовжуватиму дозвіл МВС на свою вогнепальну зброю, поки моє право володіти і користуватися засобами самозахисту не буде закріплено законом.

Будь-які спроби обмежити право власності на мою зброю без закону або судового рішення вважатиму протиправним посяганням та реагуватиму відповідним чином.

Підписати Маніфест можна тут.

Джерело: zbroya.info

Фото zbroya.info



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 15 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.