​ГПУ та СБУ проводять обшуки в офісах «Львівської залізниці»

Прокурорами Генеральної прокуратури України спільно з працівниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України, у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження про розтрату грошових коштів Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» та її структурними підрозділами на даний час проводиться обшук в адміністративних приміщеннях регіональної філії «Львівська залізниця».


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

До цього обшуки проведено на територіях виробничих підрозділів «Моторвагонне депо Полтава» регіональної філії «Південна залізниця», у самій філії «Південна залізниця», ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», виробничому підрозділі «Моторвагонне депо «Тернопіль» регіональної філії «Львівська залізниця».

Під час обшуків вилучено документи, які підтверджують перерахування Приватним акціонерним товариством «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» на рахунки одного із ТОВ, яке має ознаки фіктивності, грошових коштів у сумі понад 68 млн грн під виглядом отримання запчастин для ремонту на замовлення регіональних філій «Львівська залізниця», «Південна залізниця» дизельних двигунів для дизель-поїздів та за послуги з їх стендових випробувань.

За результатами досудового розслідування заступнику голови правління ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод» оголошено підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Адміністрації цього підприємства вручено виклик про необхідність явки керівника для вирішення питання про оголошення і йому підозри за ч. 5 ст. 191 КК України.

За результатом подальшого аналізу документів буде вирішено питання щодо оголошення підозри матеріально відповідальним особам регіональних філій «Південна залізниця», «Львівська залізниця» та їх структурних підрозділів.

Директору та засновнику вказаного ТОВ з ознаками фіктивності оголошено про підозру за ч. 2 ст. 205 КК України (фіктивне підприємництво). Остання вину у вчиненні інкримінованого їй злочину визнала та сприяє слідству у його розкритті.

Довідково: санкція ч. 5 ст. 191 КК України передбачає можливість позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю до 3 років та з конфіскацією майна.

Санкція ч. 2 ст. 205 КК України передбачає покарання штрафом від трьох до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фото golos.dyvys.info



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.