​В Україні ще одною монополькою побільшало

Я так розумію, що хтось вирішив стати одноосібним так званим «Оператором електронної пошти України», інакше нащо було в П12 статті 7 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» вживати слово - «присвоєння»???

Текст законопроекту - http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=63226.

«Стаття 7. Єдиний державний реєстр:

12) присвоєння офіційних електронних адрес юридичним особам та фізичним особам – підприємцям одночасно з державною реєстрацією створення юридичної особи чи набуття статусу підприємця фізичною особою, а також архівування та зберігання офіційних електронних адрес з відповідними листами та/або повідомленнями після внесення запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи, припинення підприємницької діяльності фізичної особи з метою отримання інформації відповідно до закону;».

Зі свого боку ми відправили листа до профільних Комітетів ВРУ:

Іван Пєтухов, facebook.com

Фото зі сторінки ФБ Івана Пєтухова



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.