​У Миколаєві припинили діяльність злочинної групи, яка незаконно переправляла осіб через кордон

У четвер, 22 березня 2018 року, завдяки узгодженим спільним діям прокуратури Миколаївської області, співробітників відділу «К» управління Служби безпеки в Миколаївській області та Головного управління Національної поліції в Миколаївській області припинено діяльність злочинної групи, члени якої підробляли паспорти громадян України, в тому числі закордонні паспорти, для незаконного перетину кордону, повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.


За підозрою у вчиненні злочинів, у порядку ст.208 КПК України, затримано 6 осіб, а саме - начальника відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Миколаївської міської ради, колишнього співробітника міграційної служби, громадянина Республіки Молдова, мешканця Київської області та двох мешканців Миколаївської області.

Слідством встановлено, що в період з травня 2017 року по березень 2018 року начальник відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Миколаївської міської ради, який має подвійне громадянство – України та росії, а його син є громадянином росії та військовослужбовцем збройних сил росії, діючи за попередньою змовою з п’ятьма іншими особами - мешканцями Київської та Миколаївської областей, один з яких є теж громадянином росії, налагодили механізм виготовлення підроблених паспортів громадян України, зареєстрованих в тимчасово окупованих не підконтрольних Україні територіях Луганської та Донецької областей, а також анексованої території Автономної Республіки Крим, із внесенням до них завідомо неправдивих відомостей про їх власників для безперешкодного перетину державного кордону.

Зловмисники формували для замовників цілий пакет підроблених документів, необхідних для оформлення паспортів – довідки про не судимість, медичні довідки, ідентифікаційні коди, свідоцтва про шлюб тощо.

У ході документування протиправної діяльності членів вказаної групи на території Миколаївської та Київської областей в держаних установах державної міграційної служби та за місцями проживання фігурантів справи проведено більш ніж 20 обшуків, за результатами яких вилучено 75 печаток і штампів, зокрема, посольства України в Республіці Казахстан, Молдови та понад 100 незаповнених бланків державних установ, організацій, що посвідчують факти, які мають юридичне значення; 50 000 доларів США; 50 000 гривень; 252 000 російських рублів; 2130 євро; 9 одиниць зброї, без встановлених дозвільних документів; понад 150 патронів різного калібру; понад 500 грамів золотих виробів; речовину, схожу на канабіс; журнали реєстрації осіб, які не мають постійного місця проживання, а також стрічку з голограмою для підроблення ID-карток.

Вже встановлено, що вказані особи займались злочинною діяльністю близько 10 років, задокументовано біля 30 епізодів злочинної діяльності.

Затриманим особам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 358 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон, підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), вирішується питання про обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Розслідування триває.

Фото прес-служба прокуратури Миколаївської області



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.