​Органи прокуратури викрили масові порушення при розподілі в’язнів до виправних закладів

Генеральна прокуратура України поточного року ініціювала проведення актуальних перевірок щодо законності розподілу та направлення до установ виконання покарань засуджених до обмеження та позбавлення волі.


Під час проведення заходу виявлено численні порушення прав в’язнів, унаслідок чого в більшості випадків суттєво погіршувалось їхнє становище, повідомляє прес-служба ГПУ.

Так, упродовж минулого та поточного років несвоєчасно направлено до виправних колоній зі слідчих ізоляторів, де умови значно відрізняються, майже 1500 в’язнів, що є однією з причин перенаповнення деяких СІЗО.

Крім того, встановлено непоодинокі випадки направлення на власний розсуд посадовців СІЗО засуджених, які вчинили однотипні злочини, у різні за суворістю режиму виправні заклади.

Зокрема, такі факти органи прокуратури зафіксували у Житомирській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Черкаській та інших областях.

Прокурори також виявили прогалини в чинному законодавстві, які створюють корупційні ризики та підґрунтя для можливих зловживань службових осіб Державної кримінально-виконавчої служби України.

За результатами проведених перевірок перед Міністерством юстиції України ініційовано перегляд незаконних рішень комісій та внесення відповідних змін до кримінально-виконавчого законодавства.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.