​Артем Ситник назвав ухвалення закону про Антикорупційний суд важливим кроком на шляху створення незалежної антикорупційної інституції

Національне антикорупційне бюро України вітає ухвалення Верховною Радою України Закону України «Про Вищий антикорупційний суд». Це – перший важливий крок на шляху створення в Україні незалежної судової антикорупційної інституції. Таку думку висловив Директор Національного бюро Артем Ситник, повідомляє прес-служба НАБУ.


«З ухваленням закону про Вищий антикорупційний суд нарешті закінчилась дискусія, яка тривала два роки, щодо того, чи потрібна така інституція в Україні. Сьогодні, беззаперечно, зроблено дуже важливий крок вперед на шляху створення в країні незалежної судової антикорупційної інституції, яка покликана дати відповіді у тих справах, які розслідує Національне антикорупційне бюро України», — підкреслив Директор НАБУ.

Артем Ситник переконаний, що результат голосування в парламенті за закон про Вищий антикорупційний суд є здобутком громадянського суспільства та міжнародних партнерів, які доклали чимало зусиль для його прийняття. «Треба усвідомлювати, що процес формування цієї інституції не буде простим. Тому важливо, аби громадянське суспільство та міжнародні партнери й надалі тримали у фокусі цю тему. Інакше є ризик отримати суд, який буде залежний, якому будуть притаманні ті вади, які наразі є в судах першої інстанції», — зауважив Директор НАБУ.

Фото каналу «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.