​На хабарі у 5 тисяч євро викрито суддю Господарського суду Івано-Франківської області

7 серпня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з оперативними працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України та під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили «на гарячому» одного з суддів Господарського суду Івано-Франківської області. Особу затримано одразу після отримання 3000 євро — частини від обумовленої суми — від місцевого мешканця, повідомляє прес-служба НАБУ.


За даними слідства, загальна сума отриманої служителем Феміди неправомірної вигоди становить 5000 євро. Суддя взяв ці кошти в обмін на обіцянку не змінювати арбітражного керуючого у господарській справі про банкрутство підприємства, що перебуває у нього на розгляді.

Наразі у рамках кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»), тривають слідчі (розшукові) дії та обшуки за місцем роботи та проживання судді.

Фото прес-служби НАБУ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.