​Прокуратура повідомила про підозру трьом посадовцям КК «Київавтодор»

Завдяки ефективному процесуальному керівництву прокуратура міста Києва оголосила про підозру у вчиненні злочину в складі організованої групи трьом посадовим особам комунальної корпорації «Київавтодор», які минулого року із залученням фіктивних підприємств для участі в проведенні тендеру заволоділи коштами міського бюджету, виділеними для проведення поточного ремонту вуличної мережі столиці, а саме - оплати робіт з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки в загальній сумі 8 млн 308 тис грн.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Під час проведених обшуків у комунальних закладах та за місцем проживання фігурантів справи вилучено чорнові записи, комп’ютерну техніку та фіктивну документацію, яка підтверджує здійснення протиправних фінансово-господарських операцій з розкрадання бюджетних коштів.

Наразі всім підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Згідно із законом, такі дії караються позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, його хід перебуває на контролі Генеральної прокуратури України.

Фото Главком



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.