​Затримано керівника одного із структурних підрозділів комерційного банку під час одержання неправомірної вигоди

Управлінням процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань, Генеральної прокуратури України спільно із співробітниками ГУБКОЗ СБ України та слідчими Національної поліції України 26.12.2018 затримано на гарячому керівника одного із структурних підрозділів комерційного банку, яка налагодила протиправний механізм вимагання та отримання неправомірної вигоди від фізичних та юридичних осіб за безперешкодне придбання майна, яке знаходиться на балансі банку.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Так, зловмисниця вимагала та отримала від фізичної особи частину неправомірної вигоди, а саме 155 тис грн (10 % від вартості майна), за безперешкодне придбання автомобіля Range Rover та приміщення у місті Києві, що перебували на балансі банку.

Дії правопорушниці кваліфіковано за ч. 4 ст. 368-3 КК України.

Наразі її затримано у порядку ст. 208 КПК України, проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.