​НАБУ провело обшук в офісі IТ-компанії SAP Ukraine

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) у вівторок провело обшуки в українському офісі міжнародної продуктової IТ-компанії SAP. «Вчора в нашому офісі пройшов обшук НАБУ. Робота була заблокована не на один день, а на дуже тривалий період», - повідомив керівник офісу SAP в Україні Максим Матяш у ході зустрічі уряду з експортною ІТ індустрією, передає Інтерфакс-Україна.


Максим Матяш звернув увагу прем'єр-міністра України на те, як проходять обшуки в IТ- компаніях, і звернувся з проханням проконтролювати цю сферу роботи силовиків.

У свою чергу, прем'єр запропонував керівництву SAP Ukraine подати коротку довідку про те, що відбувалося, на яку відреагує Кабмін.

Компанія SAP - одна зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, допомагає компаніям ефективніше управляти своїм бізнесом. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 380 000 клієнтів.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства різних галузей.

Фото Укрінформ



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 27 листопада обговорив наступні бойові дії:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.