​ОАСК просять скасувати накази Ірини Венедіктової про призначення першого заступника та заступника ДБР

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов Дмитра Карпа про визнання протиправними дій т.в.о. Директора Державного бюро розслідувань Ірини Венедіктової щодо оголошення та проведення з 29.12.2019 по 20.01.2020 конкурсу на зайняття вакантних посад першого заступника та заступників Директора ДБР. Позивач також просить суд скасувати індивідуальні акти Ірини Венедіктової, а саме - накази про призначення Олександра Бабікова першим заступником та Олександра Соколова заступником Директора ДБР, повідомляє прес-служба суду.


Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, в провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва перебуває справа про оскарження рішення Конкурсної комісії Державного бюро розслідувань щодо визначення переможців у конкурсі на посади першого заступника та заступників ДБР. Розгляд справи відбувається у порядку спрощеного позовного провадження.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.