​Кіберполіція встановила двох мешканців Харківщини, підозрюваних у викраденні баз даних конкурентів

Фігуранти сканували сайти на вразливість та шляхом «SQL-ін’єкцій» отримували доступ до їхніх баз даних. Наразі вирішується питання щодо оголошення чоловікам підозр. Їм загрожує до шести років ув’язнення, повідомляє прес-служба Нацполіції України.


Працівники кіберполіції спільно зі слідчими Харківської поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури встановили, що до протиправної діяльності причетні двоє 31-річних мешканців Харківщини.

За допомогою активного сканування сайту на вразливість із використанням спеціалізованого програмного забезпечення та засобів анонімізації фігуранти здійснювали несанкціоновані втручання в роботу сайтів конкурентів та отримували доступ до баз даних.

Правоохоронці провели обшуки у фігурантів, у результаті яких вилучили мобільні телефони та комп’ютерну техніку.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо оголошення чоловікам підозр. Фігурантам загрожує до шести років ув’язнення.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.